KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411005
nr 1241 1005
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Alf Olsson. Signerad, daterad 1969. Olja på duk, 80x59
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:50:43
18/3 12:53:22
18/3 20:50:40
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson